مقالات آرایشی

کرم پودر

کرم پودر پایه اصلی در آرایش است است، نه تنها به این دلیل که در مرحله اول از آن استفاده می کنید، بلکه بخش اصلی است که چهره خود را بر روی آن می سازید. بسته به نحوه انتخاب و استفاده ماهرانه از کرم پودر، می توان تفاوت بین ظاهر جذاب و آرایش فاجعه آمیز را ایجاد کنیم. برای حفظ جذابیت ، پنج ترفند ساده را برای بهترین روش استفاده از کرم پودر گردآوری کرده ایم! چگونه آن را انتخاب کنیم و به خوبی از آن استفاده کنیم.

 شاید برای شما مفید باشد: پرایمر چیست؟

طریقه استفاده از کرم پودر

سه رنگ مختلف را امتحان کنید

برای یافتن بهترین کرم پودر، بهتر است سه رنگ را انتخاب کنید که به پوست شما نزدیک باشد. آنها را کنار هم روی خط فک قرار دهید. رنگی که تقریبا محو می شود بهترین است.

تاثیر فصل ها در رنگ پوست

آیا فکر می کنید پوست شما در طول سال یک رنگ باقی می ماند؟ نه! اگر در ماه های تابستان همیشه در ساحل هستید، احتمالا رنگ همیشگی شما کمی تیره تر می شود.

 شاید برای شما مفید باشد: اشتباهات آرایشی

کرم پودر را در جهت پایین بمالید

فونداسیون پودری

هنگام استفاده از فونداسیون پودری، همیشه آن را در جهت پایین بمالید. چرا؟ ضربه های رو به بالا منافذ بیشتری را نشان می دهند و به پوست شما بافت سنگین تری می دهند.

از بین بردن قرمزی پوست

معمولا قرمزی و رنگ دانه بیشتری در امتداد خط تی ظاهر میشود که باید بیشتر آن را بپوشانیم بیشتر کرم پودر را روی بینی ،پیشانی ،چانه و استخوان گونه بمالید تا پوششی ایده ال داشته باشید بدون اینکه کرم روی پوست شما نمایان شود

 شاید برای شما مفید باشد: دوام رنگ مو

کرم پودر دو منظوره

کرم پودر دو منظوره یک فرمول پودری است که برای دو کاربرد طراحی شده است.

اسفنج خشک

با یک اسفنج خشک کرم پودر مانند یک لایه پخش می شود و پوششی سبک تا متوسط ​​می دهد. این برای افرادی مناسب است که پوست نسبتاً شفافی دارند و فقط می خواهند پوست خود را صاف کنند، منافذ را بپوشانند یا درخشندگی پوست را کنترل کنند. همچنین برای پوشانندن منافذ روی پوست و یا از بین بردن جوش های سرسیاه روی بینی از ماسک صورت های خانگی استفاده کنید.

اسفنج مرطوب

اسفنج را کمی با آب مرطوب کنید و روی محصول بمالید و به صورت نقطه ای روی پوست بمالید. این برای افرادی با پوست لکه دار که خواهان ظاهری طبیعی و پوشش طولانی هستند ایده آل است.

شاید برای شما مفید باشد: پاک کردن ریمل ضد آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *